Messi ‘çmend’ bashkëlojtarët në stërvitje, bën çfarë të dojë kur e ka topin në këmbë (VIDEO)

Transferimi i Lionel Messit te Paris Saint-Germaini është pritur me entuziazëm të madh nga tifozët, por edhe nga bashkëlojtarët e tij të rinj.

Superylli argjentinas i dha fund qëndrimit për më shumë se dy dekada te Barcelona duke vendosur të mos e rinovonte kontratën dhe zgjodhi të nënshkruante për klubin francez si lojtar i lirë.

34-vjeçari tashmë i ka nisur stërvitjet me skuadrën e re, porse tifozët duhet të presin edhe një kohë për debutimin e tij.

https://www.instagram.com/psg/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3093ebc2-108a-4bee-bb2d-fe295f8d5ee2

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey