Messi fitoi “Topin e Artë”, por gjithë vëmendjen e marrin fëmijët dhe bashkëshortja e tij (FOTO)

Sharing is caring!

Ceremonia e Topit të Artë nuk është një mbrëmje gala në të cilën shkëlqejnë vetëm futbollistët, por një mbrëmje ku vënë në pah hiret e tyre edhe bashkëshortet, partneret dhe të dashurat e më të mirëve të fushës së blertë.

Ashtu ndodhi edhe në Topin e Artë të këtij viti ku në tapetin e kuq në Paris parakaluan me radhë emra si Anna Lewandoëska, Antonella Roccuzzo etj.

Sharing is caring!

Loading...
shares