Meta nxjerr fotot familjare, më ke e festoi Presidenti natën e ndërrimit të viteve

Si në çdo familje shqiptare, edhe në familjen e Presidentit Meta, gotat e urimit janë trokitur për ardhjen e Vitit të Ri.

Bashkë me urimin për Vitin e Ri, Kreu i shtetit ka shpërndarë për ndjekësit në rrjetet sociale, atmosferën familjare të natës së ndërrimit të viteve në familjen e tij.

“Gëzuar e mbarësi në cdo vatër shqiptare”-, shkruan Meta, krahas fotove ku shfaqet me babin e tij, bashkëshorten Monika Kryemadhi dhe tre fëmijët, Bora, Besarti dhe Era

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey