“Mezi pres te të takojë…”, Luana e publikon Marinën me bark të fryrë

Marina Vjollca, po vazhdon të jetë pjesë e ekraneve shqiptare.

Ani pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, ajo vazhdon të punojë edhe më tutje, shkruan ORAinfo.

Ajo ende po e moderon emisionin argëtues “Klanifornia” , i cili po ka sukses të madh.

Ani pse është në pritje të ëmbël, Marina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Në javët e fundit të shtatzënisë, Marina ka publikuar disa foto ku shfaqet në krahët e nënës dhe motrës së saj, Luanës.

Kësaj të fudnit nuk po i pritet ta takojë fëmijën që po e pret Marina.

“Mezi pres te të takojë…”, e ka përshkuar foton Luana duke ledhatuar barkun e Marinës. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey