Mickoski: Jemi favorit në zgjedhjet lokale

OBRM-PDUKM tashmë ka definuar 15 kandidatë në zgjedhjet e ardhshme lokale, ndërsa deri ka mesi i korrikut do të ditën edhe 15 të tjerë.

Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski tha se bëhet fjalë për emra të reja.

“Në zgjedhjet lokale kemi 15 emra të definuara, ndërsa deri në mes të korrikut presim të definohen kandidatët më serioz, ndërsa të gjithë kandidatët do të publikohen në shtator”, theksoi Mickoski.

Ai shtoi se 15 emrat janë favoritë serioz, që në krahasim me kandidatët e LSDM-së, janë ndryshe dhe kanë çfarë të ofrojnë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey