Mihrija ‘godet’ rëndë deputetët kosovarë, i krahason me këtë kafsh

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjentisht të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjentisht të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

Ndërsa postimin e fundit ajo ka vendosur t’ua kushtojë deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Ajo ka publikuar një grup majmunësh, me të cilët i ka krahasuar deputetët e vendit tonë./ORAinfo/

PDK: Koalicioni LVV-LDK braktisi qytetarët – urgjentisht të ndahet Pako Financare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey