Mihrije Braha me urim të veçantë për nënën

Për këngëtaren e njohur, Mihrije Braha sot është një ditë e veçantë, shkruan rtv21.tv

Mihrja ka njoftuar se sot nëna e saj feston ditëlindjen dhe me këtë rast, këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka uruar atë me fjalët më të mira.

“Urime Ditelindja NANË”, ka shkruar Mihrja në Instagram ku ka publikuar disa imazhe të bukura me nënën.

https://www.instagram.com/mihrijebraha/?utm_source=ig_embed&ig_rid=575dade3-4111-4522-ab9f-bfdc09801abd

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey