Milan shokon, i vë në shitje dy yjet e klubit

Ja ku po transferohet Shaw

Milani mposhti Cagliarin në Serinë A italiane pasi kjo ishte një lojë e madhe për të dy klubet.

Ky ishte gjithashtu fillimi i parë i Zlatan Ibrahimoviç për Milanin që nga nënshkrimi për kuqezinjtë disa javë më parë.

Kuqezinjtë përfunduan duke fituar me një rezultat 0-2, pasi Ibrahimovic dhe Rafael Leao shënuan për Milanin, përcjell ORAinfo.

Pioli mori një përgjigje shumë të mirë nga formacioni 4-4-2 pasi ai me siguri do të vazhdojë të përdorë këtë formacion.

Sipas Tuttospor Piatek ashtu edhe Suso të dy thuhet se janë në tregun e transferimeve.

Ja ku po transferohet Shaw

Milani dëshiron t’i shesë ato dhe të holla, ata nuk duan t’i lënë ata të lënë me hua./ORAinfo/

Ja ku po transferohet Shaw

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey