Milikija: Më 15 tetor e gjithë qeveria do zbarkoj në Haraçinë

Kandidatja dhe kryetarja aktuale e komunës së Haraçinës nga radhët e LSDM-së, Milikije Halimi është shprehur e bindur për fitore në Haraçinë, njofton agjencia e lajmeve INA.

Ja postimi i saj i plotë:

Ngadal Ngadal!

Jo jo, jo – ky sishte tubimi përfundimtar! Ky uragan ishte vetëm fillimi!

Me 15 Tetor në Haraçinë te shkolla e vjetër do të zbarkon e gjithë Qeveria e Republikës së Maqedonisë me ne krye kryeministrin, Liderin z.ZORAN ZAEV, se bashku me të gjithë ministrat dhe kabinetin qeveritar.

Befasit sdo ken të ndalur deri në fitore!
Ata e din, ju e dini dhe ne të gjithe!9⃣✅

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey