Miloti ka dalur bashkë me gruan e djalin, veshja e zonjës mori tërë vëmendjen

Zinedine Zidane thotë se duhet t’i pyesni lojtarët nëse besojnë tek unë

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Në foton e fundit Belkiz dhe Miloti janë shfaqur bashkë me djalin e tyre.

Është zonja e cila mori tërë vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Zinedine Zidane thotë se duhet t’i pyesni lojtarët nëse besojnë tek unë

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey