Mimoza Mustafa lajmërohet nga pushimet, po duket super-hot e veshur me bikini

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo. Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/

shtator 19, 2023 - 12:50
 0  5
Mimoza Mustafa lajmërohet nga pushimet, po duket super-hot e veshur me bikini

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/