Mimoza Mustafa me këtë veshje shfaqet një zonjë e rënë midis Tiranës!

Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Por, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi një foto nga Tirana, ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Në këtë imazh ajo po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey