Miranda tregon pse nuk poston foto me Lumin

Bashkëshortja e reperit Lumi B, Miranda përmes një instastory ka treguar se përmes nuk publikojnë fotografi në rrjete sociale.

Miranda është pyetur nga një fans i saj se: përse nuk publikon fotografi me Lumin?

Pastaj ajo i është përgjigjur se ato pak fotografi që i bëjnë mbesin vetëm kujtim në telefonat e tyre.

”Pse me të kallxu drejt teper rralle bojna foto, sjena na insta couple .. edhe qato qe i bojm i lojm per kujtim ne telefonat tone”, i është përgjigjur Miranda një fansi të saj.

Ndryshe, Lumi B dhe Miranda janë prindër të një djali të quajtur Blini.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey