Miriam Cani feston ditëlindjen e 36-të

Miriam Cani, sot në ditë vikendi feston ditëlindjen e 36-të.

Kjo u bë e ditur nga fansat, miqtë dhe kolegët e saj të cilët e uruan në komente duke shprehur dëshirat e tyre për të derisa kishte vetëm komente pozitive.

Një urim i bëri, kolegia dhe mikja e saj Arilena Ara e cila kanjë afirmitet tejet të madh me këngëtaren.

Ndryshe, Mirima Cani nuk është edhe shumë e angazhuar me projekte të reja muzikore derisa i fundit i saj është publikuar katër muaj më parë dedikuar fëmijës së saj të dytë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey