Mjeku kosovar: Ridvan Berisha duhet të arrestohet dhe të dërgohet në psikiatri

Mjeku Xhavit Bicaj, ka thënë se gazetari Ridvan Berisha duhet të arrestohet.

Madje, Bicaj ka shtuar se ai duhet edhe të dërgohet në psikiatri pasi është i rrezikshëm për ambientin social

”Duhet te arrestohet, dhe te vazhdohet trajtimi psikitrik, nen mbikeqyrjen e policise, po flas si veteran e shendetesise dhe arsimit!

Ky eshte rrezik per ambientin social!”, ka shkruar Bicaj në një koment.

Ish-gazetari i RTK-së, Ridvan Berisha ka reaguar ashpër ndaj presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit.

Berisha ka komentuar në postimin e anëtarit të PSD-së, Shkodran Hotit duke e fyer rëndë presidenten Osmani.

Teksa Hoti ka shkruar se Vjosa Osmani është dashur ta pres urimin e Kurtit për ta uruar Ramën për fitoren në zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri.

Berisha ka thënë se kush u bë presidente, njeri që ka fituar vota mbi kauzën e urrejtjes, mbi anti UCK-në.

“T pshurra n presidencen qe e kemi, qija bre nanen, kush mu bo presidente, njeriu qe ka fitu vota me kauzen e urrejtjen anti UÇK, vec Fesim e Blert Muçaj jane me te nen llogon e AAK”, ka shkruar Berisha.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey