Zbardhet krimi makabër/ Shqiptari vret vëllain për frangat që solli nga Zvicra, trupin ia dogji me plehrat

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën ditën e sotme. Sipas mediave lokale, personi me inicialet

Koronavirusi/ Një tjetër viktimë në Tiranë, humb jetën 72-vjeçarja, numri shkon në 23 të vdekur

Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në

EURO 2020 do të ndryshojë formatin, pas pandemisë së Covid-19

Euro 2020 është shtyrë në 2021 për shkak të emergjencës koronavirus dhe tani gjithashtu mund të

Planifikuan të kishin 350 të ftuar, ҫifti nga Kosova martohen pa dasmë për shkak të koronavirusit

Për shkak të pandemisë, është ndalur që të ketë organizime të llojeve të ndryshme. Pas një

Albanit e Miriamit u ka bërë mirë karantina, shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një

A e keni parë ende nusen e Gold AG?

Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold Ag, është një nga reperët më të njohur

Learta nuk po u ndahet dimijave, me këtë pamje do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ Shyhretes

Откако стана новиот Shyhrete Бехлули, Learta Јакупи е еден од ликовите…

Ngjarja e rëndë në Rahovec, zbulohet arsye pse 59-vjeçari privoi nga jeta vëllaun e tij

Kanë dalur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë në Rahovec. Ngjarja e rëndë

Flet Albin Kurti, tregon se kur do t’i përgjigjet Presidentit Thaҫit

Albin Kurti ka folur në lidhje me atë se kur do t’i përgjigjet Presidentit Thaҫi. премиерот…

Veteranët kanë një kërkesë për Qeverinë, duan bonus nga 100 евра

Veteranët kërkojnë nga Qeveria bonus nga 100 евра, në të kundërtën paralajmërojnë edhe protesta. Qeveria e

A po largohet Messi nga Barcelona, më në fund sqarohet gjithҫka

A po largohet apo jo Lionel Messi nga Barcelona. Leo e do Barcelonën dhe s’do të

Regjistrohen 46 raste të reja me Kovid-19

46 raste të reja me virus korona në vendin tonë i janë shtuar numrit të përgjithshëm

Kurti e ndal fjalimin derisa thërret ezani – VIDEO

Derisa po deklarohej para gazetarëve rreth situatës së krijuar nga virusi kinez COVID-19, Албин Курти, kryeministri

Sa vite zgjat imuniteti i vaksinës kundër tuberkulozit, flet ekspertja

Juna Musa, një mjeke shqiptare në Minesota dhe njëkohësisht Kandidate Shkencore post doktorale, dha për shqiptarët

663 persona me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, shtohen rastet në Kumanovë

Numri i të infektuare në Maqedoninë e Veriut me COVID-19 ka shkuar në 663 persona. Ministria

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey