Arrestohen 4 tetovarë të rinjë dhe dërgohen në Shutkë

Nga tridhjetë ditë paraburgim, u është caktuar katër nga pesë të arrestuarit dhe të dyshuarit për

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Ambasadori i Kosovës Gjergj Dedaj e vizitoi Universitetin e Tetovës

Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, sot e vizitoi Universitetin e Tetovës dhe

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Ndërtimi i hidrocentraleve në malin Sharr, protestojnë aktivistët

Ndërtimi i pakontrolluar i shumë hidrocentraleve në malin Sharr, ka nxitur reagimin e organizatave ekologjike,

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Tetovë: Edukatorja infektohet me COVID-19, izolohen fëmijët

Një edukatore e çerdhes “Rinia” në Tetovë ka rezultuar pozitiv me COVID-19.E njëjta tani është në

СМАРТ ПУБЛИСЕР

студија / Aty ku ajri është më i ndotur, ka më shumë të vdekur nga COVID-19

Një studim i ri amerikan sjell në vëmendje të autoriteteve një lidhje të mundshme mes vdekshmërisë

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Shteti italian i jep mirënjohje Teuta Arifit – FOTO

Mbrëmë në rezidencën e Ambasadorit të Italisë në Shkup, Ekselencës së tij Z. Carlo Romeo, kryetarja

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Në UT ka filluar afati i tretë i regjistrimit për vitin akademik 2020/21

Në Universitetin e Tetovës, prej sot ka filluar afati i tretë i regjistrimit të studentëve të

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Амбасадорот Куфај покажува колку косовци се заразуваат со коронавирус во Германија

Ambasadori Cufaj: 911 kosovarë që jetojnë në Gjermani janë të infektuar me COVID-19. Ambasadori i Kosovës

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Рама покажува како КБС би се однесувала со граѓаните доколку се прогласи вонредна состојба

Рама: FSK nuk përdor forcë ndaj qytetarëve po të shpallej Gjendja e Jashtëzakonshme. Shpallja e Gjendjes

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Полицијата во акција: Во последните две недели во Косово беа изречени 1.025 парични казни за непочитување на мерките против СОВИД19

Во последните две недели во Косово беа изречени 1.025 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID19.

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Болно: 34 годишен од Штиме, беше осомничен дека бил заразен со Коронавирус

Ndërron jetë 34 годишен од Штиме, dyshohet se ishte i infektuar me Covid. Një zyrtar komunal

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Судот во Белград го врати случајот на Незир Мехметај до Обвинителството за завршување

Rastin e Nezir Mehmetajt Gjykata në Beograd ia kthen Prokurorisë për plotësim. Gjykata e Lartë në

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Vdes anëtari i LDK-së, këto janë fjalët e ministrit Zemaj

Vdes anëtari i LDK-së, ministri Zemaj ka disa fjalë të ndjera për të. Министер за здравство,…

СМАРТ ПУБЛИСЕР

I vihet ‘dryni’ klinikës private ku po trajtohej 7 годишниот, familjarët fajësojnë mjekët

Mbyllet klinika private ku po trajtohej 7 годишниот, familjarët fajësojnë mjekët. Kjo është klinika ku 7

СМАРТ ПУБЛИСЕР

Uran Ismaili: S’ka term më të rëndë se hajn, se Zemajn e kisha quajtur edhe më rëndë

Ismaili: S’ka term më të rëndë se hajn, se Zemajn e kisha quajtur edhe më rëndë.

СМАРТ ПУБЛИСЕР

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey