Moderatorja e RTK-së lajmërohet nga ashensori, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto nga ashensori.

E veshur me fustan të shkurt vërehet trupi i saj që ka shtuar peshë e kjo vërehet edhe në barkun e saj që duke me i plotë. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey