Moderatorja kërkon hapjen e shtëpive publike: Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks

Roza Lati ka bërë një kërkesë të pazakontë.

Moderatorja shqiptare, Roza Lati, njihet se një ndër personazhet që flet pa komplekse.

Së fundi, Roza Lati ishte e ftuar në “Explus” ku u shpreh se shqiptarët kanë nevojë për seks dhe duhet të hapen shtëpitë publike.
“Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma.Mos harro! Mendoj që duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do të ndreqet”, u shpreh Lati.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey