Momenti kur Beatrixe zhvishet dhe i futet në suitë, reagimi i Donaldit i papritur!

Donaldi dhe Betarixa janë duke qëndruar në suitën e rezervuar nga ‘Vëllai i Madh’.

Puthje, përqafime, fjalë dedikime çka nuk pat në këtë natë.

E tash pas gjithë atyre uljeve dhe ngritjeve gjatë rrugëtimit të tyre, i erdhi momenti që ata së bashku të qëndrojnë vetëm larg të gjithë banorëve.

Trixa dhe Donaldi pas xhakuzit dhe darkës romantike, vendosën të flenë krah njëri tjetrit në shtratin e madh.

Trixa e përqafoi Donaldin para se të darkonin dhe i shprehu dashurinë me fjalët e mëdha: Të dua shumë.

Donaldi pati kërkuar suitë pa kamera.

Pamje…

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey