Momenti kur trupi i pajetë i 35-vjeçarit nxirret nga kantieri i ndërtimit (Pamje të rënda)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mesditë qytetin juglindor të Korçës.35-vjeçari Elvis Josifi humbi tragjikisht jetën në vendin e punës, teksa e zuri poshtë një vinç.

“BalkanWeb” sjell pamje të rënda nga vendngjarja, që tregojnë momentin kur trupi i pajetë i të riut nxirret nga kantieri i ndërtimit, ndërsa dëgjohen britmat rrëqethëse të familjarëve dhe miqve të tij.

Ngjarja tragjike ndodhi afër Pazarit të Ri, pranë terminalit të qytetit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey