Monika bëri skena ‘hot’ në vaskë me Arjolën, Meridiani shokon me këtë deklaratë

Meridiani tallet me të.

Pak ditë më parë, Arjola Demiri dhe Monika Lubonja, kanë dhuruar spektakël brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

E lidhur me këtë, Meridiani ka vendosur që t’i ngacmojë paksa ato të dyja.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Ti the se po e kontrolloja veten, ne nuk ishim të pira

Meridiani: Unë thashë e ke kontrolluar veten të dilje si zonjë, nuk thashë që ishe e pirë absolutisht

Arjola: Jeni kushërira, silleni si të pira

Monika: Pse çfarë do të thotë kjo që dilje si zonjë, pse si dola unë?

Meridiani: Ti daku gjynah që nuk të mori Iliri për të bërë padjeshkë. Ti për padjeshka e kështu ishe

Arjola: Po pse je fikur o budallaqe se kemi dalë shumë mirë. Moj kam pyetur “motrën e madhe, vëllanë e madh”, të gjithë i kam pyetur, kemi dalë shumë mirë

Monika: Jo, atë që thotë ai e thotë tamam

Meridiani: Jo. Unë jam kënaq, për Zotin s’po tallem, e kam shijuar në maksimum

Arjola: Shaka kemi bërë

Meridiani: Dukej se ishte shaka se aty e latë për të bërë budallaqe, mos li nam

Monika: Prandaj po them

Arjola: Budallallëqe me mua ti Monika

Meridiani: Fiks, se mos ishe me Ilirin apo ndonjë tjetër e themi hajt rrëshqiti, po me Arjolën mi, u qyqja. E padëmshme fare

Arjola: Nuk ka flet mbrëmë nga vaska e nuk do flejë as sonte. Erdhi e tha ‘do më marrin portalet, Instagram do përfundoj

Monika: Beni më imitonte

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey