Morena kapet ‘mat’ nga gazetarët në Turqi, shihet duke vozitur motorin e të dashurit 43 vjeçar

Kanë qarkulluar disa lajme që këngëtari Berdan Marini i ka dhënë fund martesës dhjetëvjeçare muajt e fundit, pasi kishte nisur një lidhje dashurie me këngëtaren, Morena Taraku.

Pas këtyre lajmeve, Morena ishte nën vëzhgimin e gazetarëve teksa u kap mat në Nişantaşı duke kryer blerje.

Taraku e cila ka preferuar që të heshtë sa i përket këtyre lajmeve, u pa teksa voziste ATV-në e Berdanit e cila kap vlerën rreth 200 mijë lira, transmeton Indeksonline.

Fakti që këngëtari 43-vjeçar Berdan Mardini dhe Morena Taraku, e cila është 15 vite më e vogël se ai, jetojnë në të njëjtin vend ishte një detaj që binte në sy.

Ai ishte shprehur se dashurinë e vërtetë e ka gjetur te Morena.

“Ndjenjën e dashurisë e kam përjetuar vërtet te Morena. Jam shumë i lumtur kur jam me të, kam gjetur sërish jetën me të”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey