Morena lajmërohet nga Stambolli, bën këtë veprim në nderim të Leze Qenës

Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, Abdixhiku letër të hapur qytetarëve

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, Abdixhiku letër të hapur qytetarëve

Sonte ajo është lajmëruar nga Stambolli, ku ka ndezur një qiri në nderim të aktores së madhe, Leze Qena.

“Edhe nga Stambolli të dërgojmë shumë dashuri, pusho e qetë”- ka shkruar Morena në postimin e saj./ORAinfo/

Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, Abdixhiku letër të hapur qytetarëve

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey