Morena Taraku përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku është shtruar në spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një fotografie të publikuar në Instastory.

Morena ka treguar dorën me vigon, teksa merr serum. Nuk dihet gjendja e saj shëndetësore dhe as përse ka përfunduar në spital.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey