Morena Tarakut kush po i mungon kaq shumë?

Kush po i mungon kaq shumë Morena Tarakut?

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuar në show bizin shqiptar por edhe më gjërë.

Kjo për shkak paraqitjeve të saja dhe shumëçka tjetër që ka të bëjë me të, shkruan Kosovarja.

Së fundmi Morena është tronditur nga vdekja e shokut të saj më të mirë Eronitit.

Ajo ka postuar një foto të tij duke e shoqëruar me fjalët më të ndjera.

Ndërkaq Morena që nga dita e djeshme nuk i ka ndalur fotot e saja me të, së fundmi ajo ka postuar një foto të tij dhe fjalët ishin shumë të ndjeshme.

“Do të doja të ngjitesha në qiell dhe të të përqafoja, të tregoja sa shumë të dua dhe sa shumë më mungon”- Ishin fjalët e shkruara të Morenës për shokun e ndjerë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey