Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 17 gradë

Moti në vend do të jetë me vranësira mesatare. Në orët e pasdites dhe gjatë natës duke filluar nga jugperëndimi do të ketë reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 11 deri në 17 gradë Celsiusë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey