Moti sot, temperaturat do të arrijnë deri në 40 gradë

Moti me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 15 deri në The post Moti sot, temperaturat do të arrijnë deri në 40 gradë appeared first on FLAKA.

Korrik 15, 2023 - 09:30
 0  10
Moti sot, temperaturat do të arrijnë deri në 40 gradë

Moti me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 15 deri në

The post Moti sot, temperaturat do të arrijnë deri në 40 gradë appeared first on FLAKA.