Motrat Vjollca festojnë Krishtlindje, pamje nga festa madhështore

Kështu i festojnë krishtlindjet familja Vjollca

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca janë dy motrat më të famshme në vend.

Secila në mënyrën e saj ato moderojnë emisione të ndryshme por të dyja të suksesshme dhe të dashura për publikun shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që ra në sy së fundmi janë disa postime që motrat kanë bërë në rrjete sociale, ku shihen duke festuar Krishtlindjet në një ambient shumë festiv.

Duket se familja Vjollca po kalojnë një natë shumë të bukur së bashku.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey