Mozzik tregon arsyen pse s’po mund ta gjej shpirtin binjak

Mozzik tanimë është një baba beqar.

Ai dhe Loredana Zefi sërish janë ndarë edhe pas ribashkimin që patën muaj më parë, shkruan lajmi.net.

Ani pse ishte Loredana ajo që ka treguar se mes saj dhe Mozzik lidhja ka përfunduar, në anën tjetër Mozzik ka qëndruar përherë i heshtur.

Ndonëse tani është beqar, Mozzik ka treguar se pse po e ka të vështirë ta gjejë shpirtin e tij binjak.

Në shaka e sipër ai ka postuar një foto me shkrim ku thuhet: “2 par çorapa nisoj spo muj mi gjet, e pe gjej shpirtin binjak”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey