MPB: 12 persona nuk kanë respektuar orën policore

Siç njoftojnë nga policia, nga ora 00:00 deri në ora 04:00 është konstatuar se 12 persona kanë shkelur orën policore.

Gjatë ditës së djeshme po ashtu në Maqedoni, masën e mbajtjes së maskave janë regjistruar 142 kundërvajtje.

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey