“Mua nuk më mund dot”, Arjola me deklaratë të fortë për Donaldin

Ajo ka biseduar me Monikën.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, teksa flinin jashtë, dyshja e Big Brother kanë diskutuar.

Arjola fliste për veprimin e fundit të Donaldit i cili e shpëtoi nga nominimi javën e kaluar.

Ndërkohë, Donaldi kishte thënë se e ka bërë më shumë për fëmijët e saj ndërsa Arjola e komentoi këtë deklaratë të tij duke thënë se nuk ka nevojë të bëjë gjëra të tilla sepse unë jam këtu dhe fëmijët jashtë nuk ka pse t’i përziejë ata.

Në vazhdimësi, ajo shton se Donaldi nuk mund ta mund sepse sipas Arjolës ajo është shumë e rëndësishme brenda shtëpisë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey