Napoli shokon Milanin dhe merr kreun e Serie A

Një Napol i madh sot në San Siro. Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-2 Milanin.

Pas një pjese të parë pa gola, Politano realizoi nga pika e bardhë, por Milani ju kundërpërgjigj me Giroud.

Megjithatë Napoli i ndihmuar dhe nga fati kaloi sërish në avantazh këtë herë me Simeonen.

Pas 7 javësh Milani mbetet në vendin e 5 me 14 pikë, ndërsa Napoli mban kreun me 17 pikë. /albeu.com

Një Napol i madh sot në San Siro. Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-2 Milanin.

Pas një pjese të parë pa gola, Politano realizoi nga pika e bardhë, por Milani ju kundërpërgjigj me Giroud.

Megjithatë Napoli i ndihmuar dhe nga fati kaloi sërish në avantazh këtë herë me Simeonen.

Pas 7 javësh Milani mbetet në vendin e 5 me 14 pikë, ndërsa Napoli mban kreun me 17 pikë. /albeu.com

Loading...