Ndahet nga jeta profesoresha dhe ish-dekania e fakultetit juridik në UEJL

Sot është ndarë nga jeta profesoresha universitare dhe ish-dekania e fakultetit juridik në Universitetin e Evropës Juglindore, Emine Zendeli.

Lajmin e ka kumtuar fakulteti juridik i këtij universiteti:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey