Ndarja nuk ia ka lënë shenjë, në këtë pozicion Fjolla tregon linjat e saj joshëse

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizzit kosovar.

Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë problem.

Fjolla gjithmonë është dukur në top formë, e këtë gjë ajo e ka arritur përmes ushtrimeve fizike që i bën në fitness.

Ka qenë këngëtarja ajo që ka ndarë disa imazhe nga palestra, ku në sy bien format e saj bobastike./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey