‘Ndërhyrje në abdomen’, ky ishte arsyeja pse operua Bora Zemani

Zbulohet ndërhyrja kirurgjikale që kreu Bora Zemani

Një javë më parë, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo, duke publikuar një video nga spitali.

Fatmirësisht, Bora u rikuperua shumë shpejt dhe u kthye menjëherë në ekran.

Ndërkohë, së fundmi, Prive ka zbuluar se me çfarë lidhet operacioni që kreu moderatorja.

Konkretisht, bëhet e ditur se ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje në abdomen.

Kjo është edhe arsyeja pse Bora prej disa ditësh e prezanton emisione e ulur në karrige.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey