Ndërroi jetë në moshën 33 vjeçare muzikanti nga Shkupi Ylber Aliu

Pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë këngëtari i njohur nga Shkupi, Ylber Aliu.

Lajmin e kobshëm e dhanë familjarët dhe shumë kolegë të tij përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ai ndërroi jetë në moshën 33 vjeçare.

Agjencia e lajmeve INA i shpreh ngushëllime familjes. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey