Ndërroi jetë pronari i njohur i radios së njohur në Gostivar

Lajm i trishtë për Gostivarin dhe të gjithë ata që e njohën Arbenin

Mbrëmjes e së martës, pa pritmas u nda nga jete njëri nga pishtarët e parë të mediave private në qytetin e Gostivarit, Arben Sejfullai.

Arbeni ishte pronar i Radio Stacionit “Pro Fm” dhe prezantuas i hershëm në radio, fillimisht në Ars Radio dhe pastaj në mediumin që e vetë e krijoi.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey