ndjekësit tallen keq me Beatrixën pasi nuk e kuptoi se ishte Romeo: “Trupin yll e mendjen fyll”

“Trupin yll e mendjen fyll”, ndjekësit tallen keq me Beatrixën pasi nuk e kuptoi se ishte Romeo.

Hyrja e vëllait të Donaldit mbrëmë habiti banorët e shtëpisë.

Prej të gjithëve, reagimi i Beatrix mori vëmendje e cila nuk e njohi Romeon.

Këngëtarja, pas disa minutash filloi të dyshonte dhe me sa duket pas reagimit te disa banorëve të cilët nisën të thonin se është Romeo.

Ishte, Einxhel ajo e cila spekuloi e para se nuk ishte Donaldi.

Ndryshe, pas kësaj një numër komentuesish kanë shkruar lidhur me reagimin e vonuar te Beatrix. “Kjo ne fund fare e mori vesh”, “Trixa mos genje se nese e kishe dallu kishe fol ti jo enxhi”, “La nom kjo trixa sa femre trash o”, “triksa nk e njohu fare po mendoj ndonje gje te keqe se po rrinte shum serjoz”, “Trupin yll e mendjen fyll , si thuhet ne shqip , si thuhet ne shqip”, “Trixa ishte gati ta puthte ju thoni e dalloi”, ishin disa nga komentet.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey