Ndodh dhe kjo: Tre persona bëhen llom për shkak të bindjeve politike për Thaçin dhe Kurtin

Rast i rrallë.

Policia e Kosovës ka shoqëruar në polici tre persona për t’i intervistuar pas një rrahje që ka ndodhur mes tyre.
Rasti ka ndodhur tek hoteli “Swiss Diamond” në Prishtinë, ndërsa zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi ka dhënë detaje nga kjo rrahje.

“Ka qenë një intervenim i patrullës policore në një rrahje, tre persona janë shoqëruar për intervistim në stacion policor”, ka thënë Krasniqi.

Dëshmitarët e ngjarjes kanë thënë për Periskopin se zënka mes tre personave ka ardhur si pasojë e bindjeve të tyre politike.“Përleshja nisi se njëri e shajti Hashimin (Thaçin) kur e pa në foto, e tjetri ia shajti Albinin (Kurtin)”, ka thënë një dëshmitar.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey