Ndodh e papritura, Loredana dhe Petra arrijnë paqe mes vete!

Formacioni i frikshëm i Atletico Madridit me Luis Suarezin në sulm

Reperja Loredana dhe gruaja zvicerane, Petra.Z si duket kanë arritur marrëveshje.

“Bild” gjerman tregon fotografitë e Loredana dhe Petra Z të martën.Sipas gazetës, dy gratë u takuan në fundjavë në Zvicër. Arsyeja mund të jetë se ato kanë një marrëveshje.

Sipas “20 Minuten”, reperi gjerman dhe gruaja kohët e fundit arritën një marrëveshje jashtë gjykatës.

Më parë, zyra e prokurorit publik të Lucernit hetoi mashtrimin e dyshuar me një sasi të mundshme të veprave penale prej 350,000 franga kundër reperit. Loredana u mor në pyetje në qershor, pas së cilës prokurori do të vendoste nëse do të ngrinte akuza.

Formacioni i frikshëm i Atletico Madridit me Luis Suarezin në sulm

Petra dhe burri i saj Hans Z. akuzuan reperin se u kishte marrë rreth 700,000 franga.

“Në qoftë se shuma e parave nuk është rënë dakord paraprakisht. Për mua, megjithatë, një gjë është e sigurt: Unë dua që të gjitha paratë të kthehen “,kishte deklaruar Petra.

Në mediat sociale, reperi Loredana dhe Petra Z. shihet se janë pajtuar të martën në mbrëmje.

Një fotografi e postuar nga Loredana në Instagram shihen të dyja në një thirrje video.

Të hënën Loredana postoi një tekst të fshehtë në historinë e saj në Instagram: “Unë doja të them diçka, por nuk mund të tregoja asgjë”. Me këto fjalë, ajo ka të ngjarë të aludojë në marrëveshjen me Petra Z .: “Kjo fjali nuk është thjesht një rresht, por përshkrimi i jetës sime në 18 muajt e fundit,” shpjegon ajo në një postim të mëvonshëm në Instagram.

Formacioni i frikshëm i Atletico Madridit me Luis Suarezin në sulm

Fakti që Loredana nuk lejohet të tregojë asgjë ndërsa shkruan ajo sugjeron që të dy palët kanë rënë dakord të mos zbulojnë marrëveshjen e tyre. Petra Z. gjithashtu nuk dëshiron të komentojë mbi kërkesën. Prandaj mbetet e paqartë nëse dhe sa para pagoi Loredana, Petra Z.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey