Ndodh edhe kjo: I riu nga Deçani futet me veturë në market për të blerë

I riu nga Deçani futet me veturë në market për të blerë.

Një i ri nga Deçani ka bërë një veprim, që ka marrë vëmendje.

Ai ka hyrë me veturë në një lokal, meqenëse ka përtuar që të dal jashtë veturës e të kryej blerjet.

Por, duket se e gjitha kjo ishte e orkestruar dhe ishte thjesht shaka mes shokëve.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey