“Ndoshta s’më pëlqen në shtrat”, Beatrix reagon pas deklaratës së Donaldit

Beatrixa shprehet e frikësuar se si do të shkojë lidhja me Donaldin jashtë BBV

Mbrëmë banorët kanë diskutuar tema të ndryshme në oborrin e shtëpisë.

Derisa ditë më parë Donaldi dhe Beatrix u kritikuan se nuk bënin biseda me njëri-tjetrin, ata kanë filluar t’i shpeshtojnë, shkruan lajmi.

Teksa po afrohet edhe fundi i spektaklit Beatrixën e ka zënë një hall i madh se si do shkojë lidhja e tyre pas daljes nga BBV.

Ndryshe, pak orë më parë edhe Donaldi ka realizuar një bisedë me Antonelën ku edhe ai është shprehur se nuk e di si do të shkojë lidhja mes tyre.

Ai ndër të tjera ka thënë se nuk i dihet arsyeja e cila mund t’i çojë në ndarje, duke përmendur edhe moskënaqësinë në shtrat.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey