Ndryshimi që ka bërë Gili, do ju lë edhe juve ‘pa mend’

Gili bën ndryshim të madh në fytyrë.

Gili që një kohë të gjatë mbetët emër i dalluar në skenën muzikore.

Ajo me shumë poza që publikon në rrjete sociale, duket perfekte dhe dallohet me stilin, shkruan kosovarja.

Por, në këtë fotografi ajo duket tejet ndryshe dhe vështirë që njihet se është i njejti person.

Ja shikojeni dhe vlerësojeni.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey