Në familjen e Ryva Kajtazit ka festë, këto janë fjalët më të ëmbëla

Festë në familjen e Ryva Kajtazit.

Sot ka festë në shtëpinë e Ryva Kajtazit.

Djali i saj Froni, mbysh dy vjet dhe s’kishte si të mungonte një urim nga këngëtarja.

Ajo postoi një fotografi të ëmbël të djalit të saj në Instagram, duke e uruar me pak fjalë por me shumë peshë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey