Në flakë Covid qendra në Klinikën e Tetovës(FOTO)

Qendra COVID për trajtimin e të sëmurëve me koronavirus gjatë mbrëmjes është përfshirë nga flakët, përcjell INA.

Siç raportohet nga qytetarët, flakët kanë përfshirë klinikën dhe se priten hollësi nga autoritetet zyrtare.(INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey