Në fustan elegant, Shyhretja pozon si çikë e re

Shyhretja Behluli, është ikona e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë që është në botën e muzikës, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë aktive dhe po sjellë projektet të reja, shkruan ORAinfo.

Përveç profesionit të saj, Shyhretja gjithmonë është komentuar edhe për pamjen e saj, e cila duket çdo ditë edhe më e re.

Duket se ajo i kushton vëmendje paraqitjeve të saj, si në shtëpi ashtu edhe nëpër ahengje të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka pozuar me fustan elegantë, ku po duket si një modele e vërtetë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey