Në fustan të hapur, Majlinda zbulon “hiret” e saj

Ajo dikur nuk ndihej nga publiku.

Majlinda Zeka, u bë personazh publik që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin e njohur, Majk, shkruan ORAinfo.

Lidhja mes tyre nuk zgjati shumë, ani pse nga dashuria e tyre lindi djali i tyre i vetëm, Roan. Ndarja e tyre u bë bujë e madhe dhe pothuajse të dy vazhdimisht ishtin në qendër të vëmendjes.

Tani, të dy kanë vazhduar jetën e tyre, me punët dhe përditshmërinë e zakonshme. E Majlinda, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh provokon me veshjet shumë të hapur.

Së fundmi ajo veshur një fustan elegant tejet të hapur, ku tregon “hiret” e saj./ORAinfo/

Ajo dikur nuk ndihej nga publiku.

Majlinda Zeka, u bë personazh publik që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin e njohur, Majk, shkruan ORAinfo.

Lidhja mes tyre nuk zgjati shumë, ani pse nga dashuria e tyre lindi djali i tyre i vetëm, Roan. Ndarja e tyre u bë bujë e madhe dhe pothuajse të dy vazhdimisht ishtin në qendër të vëmendjes.

Tani, të dy kanë vazhduar jetën e tyre, me punët dhe përditshmërinë e zakonshme. E Majlinda, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh provokon me veshjet shumë të hapur.

Së fundmi ajo veshur një fustan elegant tejet të hapur, ku tregon “hiret” e saj./ORAinfo/

Loading...