Në fustan të hapur, “Nihani” zbulon me shumë se ç”duhet nga trupi i saj

Ajo padyshim është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Neslihan Atagül Doğulu, është aktorja turke e cila me rolet e saj të famshme ka depërtuar edhe te publiku shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ajo ka qenë pjesë e shumë projekteve, filmave dhe serialeve të famshme, po që për audiencën shqiptare ajo u bë e njohur me rolin e Nihanit në serialin “Kara Sevda”.

Përveç jetës si aktore, ajo është pjesë e brendeve të njohur të kozmetikës, për të cilat ajo është imazh i padiskutuar.

“Nihani” për publikun shpesh herë di të jetë edhe provokuese. Në një postim të fundit ajo ka shpalosur më shumë se ç”duhet nga trupi i saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey