Në fustan të ngushtë e tejet elegantë, kështu e tregon Trupin si “sirenë” Leonora

Leonora Jakupi, vazhdon të ketë një jetë luksoze.

Duke qenë se tani për tani nuk është e angazhuar në aktivitete muzikore, ajo po mundohet se në çdo aheng që është e pranishme të duket siç është më së miri, shkruan ORAinfo.

Leonora përmes një fotoje në instagram, ka treguar edhe një herë se është njëra nga këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare.

E veshur m një fustan të zi, të ngushtë dhe tejet elegantë, Leonora ka treguar edhe një herë hiret e saj.

Trupi i saj duket tamam se një “Sirienë”/ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey